Budhouse
Budhouse - інвестиційно-девелоперська група компаній, заснована в 2006 році, основною діяльністю якої є розвиток, будівництво та управління проектами нерухомості на території України.
Ретровіль
У просторому приміщенні Ретровіль сусідять численні магазини одягу, взуття та аксесуарів, ресторани, відділення банку, продуктовий гіпермаркет, фітнес-клуб, зона дозвілля та відпочинку і не тільки.
Infovision
Перший оператор інтерактивної реклами в Україні.
Челентано
ТОВ "Піца Челентано" - керуюча мережа ресторанів франчайзингу в Києві та Київській області.
Ощадбанк
31 грудня 1991 року, напередодні новорічних свят, в Національному банку України було зареєстровано Державний спеціалізований комерційний ощадний банк України як самостійну фінансову установу молодої держави, а 21 травня 1999 року перетворено у відкрите акціонерне товариство "Державний ощадний банк України".
Асоціація рітейлерів України
Асоціація рітейлерів України - профільне об'єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо пов'язаних з рітейлом.
Arricano
Arricano (AIM: ARO) є однією з провідних забудовників нерухомості в Україні та спеціалізується на операційних торгових центрах. Він зареєстрований на ринку AIM Лондонської фондової біржі. Arricano має потужну команду управління, яка складається з місцевих, а також міжнародних експертів, які мають давні рекорди у сфері нерухомост...
Immochan Ukraine
Компанія Immochan, заснована в 1976 році, є однією з провідних європейських компаній у сфері торговельної нерухомості і торгових центрів.
VOVK
VOVK - це бренд жіночого одягу, народжений в Україні. Торгова марка сьогодні є лідером на ринку.
JLL
JLL - фінансова та професійна фірма, що спеціалізується на наданні послуг з комерційної нерухомості та управління інвестиціями.
Піраміда Торговельний центр
Щодня з 10.00 до 22.00 ТЦ "Піраміда" гостинно відчиняє свої двері для Вас.
Світлотек, ГК
Група компаній "Світлотек" - пропонує комплексні рішення з проектування систем освітлення, комплектації і постачання якісного освітлювального обладнання від провідних світових виробників.
Nova light
Інжинірингова компанія «Нова Лайт» спеціалізується на комплексних поставках рішень в області електротехнічного та світлотехнічного забезпечення об'єктів будівництва.
Воля
Воля була заснована в 2002 році як кабельний аналоговий оператор.
Sicore
Чому ми працюємо на ринку візуальної індустрії? Ми хочемо зробити Ваш бізнес привабливим.
MIRA top recruting
MIRA top recruiting - українська компанія, що спеціалізується на підборі ТОП менеджерів, СЕО, Директорів напрямків і IT фахівців.
RDA
Компанія RDA є українською експертною консалтинговою компанією в сфері комерційної нерухомості, яка надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких і оціночних послуг орендарям і власникам об'єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям.
iME-GROUP
Компанія iMEX-GROUP - рекламне агентство повного циклу.
Хамелеон Софт
Продукти, рішення, технології для інновацій у Вашому бізнесі.
Quantula
Quantula спеціалізується на створенні професійного освітлення - від проектування освітлення до його впровадження.
Loyaltek
Loyaltek спеціалізується на електронних терміналах та додатках. Ми поширюємо цілий ряд дуже потужних та економічно вигідних терміналів.
Smart Plaza Polytech
Суперсучасний багатофункціональний комплекс Smart Plaza Polytech разом з ТРЦ розташований в центральній частині міста, в густонаселеному районі поруч з метро «Політехнічний інститут».
ТРЦ «Мегамолл»
Дивовижний світ покупок і розваг відкриває для Вас торгово-розважальний центр «Мегамолл».
Сібол
Основна діяльність компанії Sibolle - прагнення створити естетичний і безпечний продукт, який здатний зберегти і донести потребітелюунікальние властивості австрійської джерельної води.
Shelfy
Всі роздрібні та інтернет продажі з однієї полиці.
ТРЦ "Подоляни"
ТРЦ "Подоляни" - центр сімейного відпочинку та дозвілля. "Подоляни" – один із найбільших ТРЦ у Західній Україні, поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.
ТРЦ New Way
ТРЦ New Way - це торгово-розважальний центр нового формату для гарного відпочинку та комфортних покупок.
UTG
За 17 років роботи за участю компанії відкритий кожен другий ТЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 3,5 млн. Кв.м.
Аптека Копійка
Цены как в Internet.
Компанія SHEN здійснює комплексне обслуговування нерухомості на ринку України більше 10 років, і є лідером послуг з управління організацією, яка надає.
"Квінсленд"
Необхідний набір послуг і товарів для освітлення магазинів у форматі «якісно і не дорого». Проектування: розрахунок освітленості, план розстановки, підбір світильників.
BFCconstruction
Ми допоможемо технічною підтримкою на стадії планування будівництва і далі, щоб допомогти Вам управляти спортивним обладнанням з прибутком.
Aloha Pro
Курс англійської мови для керівників заснований на законах природної роботи мозку дорослої людини, і відчуй величезну різницю!
Освітлення для магазинів, офісів і дизайнерських інтер'єрів. Світлотехнічне проектування, продаж світильників, електромонтажні роботи.
ТОВ Lorax "Distribution"
Дивовижний світ покупок і розваг відкриває для Вас торгово-розважальний центр «Мегамолл».
Смарт бізнес
Компанія SMART була заснована, щоб стати провідною компанією у сфері ERP & CRM Consulting в Україні.
Flylights
Українська компанія FLYLIGHTS входить до групи компаній UTEC Group.
Мандарин
Мандарин - сучасна динамічно розвивається компанія з виробництва візуальної реклами повного циклу.
Новая Почта
"Нова Пошта" - оператор №1 на ринку експрес-доставки, який надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок і вантажів в будь-яку точку України.
4Service Group
Міжнародна дослідницька компанія Customer Experience, входить до Топ-10 найбільших агентств Mystery Shopping в Європі.
Киевпроект
"Київпроект девелопмент" здійснює повне супроводження проектів нерухомості, забезпечуючи їх комплексний цикл розвитку, починаючи від ідеї та стадії "Проекту" до завершення будівельних робіт.
Synergetica LLC
«Синергетика» - українська ІТ-компания, котра вже 17 років надає IT-послуги клієнтам із 14 стран світу, включаючи США, Ізраїль, Великобританію і Німеччину.
IDNT
IDNT уже более 15 лет специализируется на разработке форматов точек продаж для розницы, сервисных/банковских сетей. Начиная от ритейл-маркетинг аудита, концепции розничного объекта, дизайна, зонирования, планограмм до разработки спецификаций, дизайн- проектов и авторского надзора.
Mad Tech
Наша команда создает приложения с использованием новейших технологий и достижений в области мобильной инженерии.